Oczyszczacze powietrza – ranking – opinie – test

Na rynku coraz większą popularność zdobywają tak zwane oczyszczacze powietrza. Dla wielu osób urządzenie te może być nieco tajemniczym rozwiązaniem, które bardzo trudno jednoznacznie dopasować do jakiejś kategorii. Co to zatem jest oczyszczacz powietrza, czy warto i jaki wybrać?

sharp kc g60euw cena - ceneo - amazon

sharp kc g60euw – test – filtry – recenzja – opinie

Nawilżenie i oczyszczenie powietrza jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Dlatego też warto rozważyć nabycie jednego z popularnych ostatnio nawilżaczy i oczyszczaczy. Dziś przyjrzymy się dokładnie modelowi sharp kc g60euw. Czy spełnia on pokładane w...
xiaomi air purifier 2s cena - ceneo - amazon

xiaomi air purifier 2s – test – opinie – cena – filtry – recenzja

W dzisiejszych czasach porządny oczyszczacz i nawilżacz powietrza to niemal obowiązkowe wyposażenie każdego domu i mieszkania, zwłaszcza przy obecnej, raczej kiepskiej jakości powietrza. Jak się jednak może wydawać, dobór odpowiedniego rozwiązania wcale nie jest...
philips ac1215 10 cena - ceneo - amazon - allegro

philips ac1215 10 – cena – filtry – test – opinie

Jak wiadomo, niezwykle istotne jest odpowiednie nawilżenie powietrza i jego oczyszczenie. Alarmy antysmogowe cyklicznie wskazują na przekroczenie dopuszczalnych norm w wielu miejscach na świecie. Dlatego w domowym zaciszu warto cieszyć się oczyszczonym powietrzem. Czy dobry...

Czy warto i jaki wybrać oczyszczacz powietrza?

Specjaliści na całym świecie biją na alarm – jakość powietrza stoi na bardzo niskim poziomie. Wynika to z jego bardzo mocnego zanieczyszczenia. W wyniku rozwoju cywilizacyjnego, powstaje szereg substancji szkodliwych dla ludzi, będących efektami ubocznymi produkcji dóbr. Nie jedynym czynnikiem szkodliwym jest tutaj niewątpliwie pył zawieszony, czyli smog. Jest to szara chmura, przysłaniająca niebo, szczególnie widoczna w okresie grzewczym. Jest to właśnie stężenie pyłu zawieszonego w formie PM10 i PM2,5. Pył ten wdychamy, a z płuc dostaje się do krwiobiegu, powodując przewlekłe choroby układu oddechowego oraz krążenia. Może to prowadzić do zmniejszenia wydolności, pojawienia się chorób płuc typu astma, egzema, katar sienny oraz chorób serca, jak zwiększona krzepliwość krwi oraz zaburzenia rytmu. Wywołuje również reakcje alergiczne, takie jak na przykład zapalenie spojówek. Co gorsza, zanieczyszczenie jest wszechobecne, czyli każda aktywność na przysłowiowym “świeżym powietrzu”, pociąga za sobą konieczność ekspozycji na te szkodliwe warunki zewnętrzne. A ciężko wyobrazić sobie nasze ciągłe przebywanie w domu, zwłaszcza, że nawet tutaj docierają negatywne warunki – wystarczy otworzyć okno lub drzwi, by szkodliwe powietrze przeniknęło do wnętrza.

oczyszczacz powietrza czy warto i jaki wybraćW domu wielu z nas spędza większą część dnia, tutaj przede wszystkim wypoczywając. Sen regeneruje nasze ciało, dlatego tak ważne jest, by chociaż ten proces odbywał się w warunkach odpowiednich dla zdrowego funkcjonowania. Właśnie w ten obszar wkraczają oczyszczacze powietrza. Odpowiednia ich konstrukcja sprawia, że miejsce pracy urządzenia zostaje całkowicie praktycznie oczyszczone ze szkodliwego pyłu zawieszonego, a często również z wielu innych, szkodliwych czynników.

Jeśli do tego zadbamy o obecność stosownego urządzenia w miejscu swojej pracy, możemy praktycznie całkowicie rozwiązać problemy szkodliwości smogu w swoim życiu. Dlatego na pytanie czy warto nabyć oczyszczacz powietrza, odpowiedź brzmi – zdecydowanie! Leży to zdecydowanie w naszym najlepszym interesie i pozwoli nam się cieszyć naszym zdrowiem znacznie dłużej  na zdecydowanie wyższym poziomie. Pozostaje jednakże kwestia, jaki wybrać oczyszczacz powietrza. Kwestię tą poruszymy szerzej w dalszej części niniejszego opracowania.

ranking oczyszczaczy powietrza 

Na sam początek, należy zastanowić się nad tym, jakie urządzenie należy dobrać, by spełniło ono wszystkie wymagania. Okazuje się bowiem, że poszczególne oczyszczacze prezentują często zbliżoną jakość działania, różniąc się szeregiem funkcjonalności. Dla osoby niezaznajomionej z rynkiem, wybór może nastręczać pewnego rodzaju trudności. Dlatego też oczyszczacze powietrza mają swój ranking, który dokładnie uwzględnia podstawowe aspekty. Ranking oczyszczaczy powietrza zamieszczamy poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nim. Warto zwrócić uwagę na to, że oczyszczacz powietrza, “okupujący” ranking 2017 i 2018, jest na tyle dobrym rozwiązaniem, że przez dwa lata jest oceniany jako skuteczny. Nie przedłużając – prezentujemy nasz ranking oczyszczaczy powietrza.

oczyszczacze powietrza rankingOczyszczacze powietrza ranking, przynajmniej na lata 2017 i 2018 mają dość solidny. W tych latach bowiem dokładnie się temu tematowi przyglądano. Oczyszczacze powietrza przeszły również test, który miał dokładnie oszacować, które z tych rozwiązań jest najlepsze dla naszych potrzeb. Jaki jest zatem najlepszy oczyszczacz powietrza. Analizując to, jak oczyszczacze powietrza przeszły test, przed jakim je postawiono, odpowiedź na te pytanie wcale nie jest tak prosta. Oczywiście ranking zamieszczony powyżej zdecydowanie odpowiada na większą część pytań i kwestii spornych, jednakże warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaki jest dla nas najlepszy oczyszczacz powietrza. Warto więc tutaj zwrócić uwagę na jeszcze parę kwestii, poruszonych w dalszej części niniejszego artykułu.

nawilżacz i oczyszczacz powietrza

Pierwszą kwestią jest fakt, iż sam oczyszczacz powietrza to nie wszystko. Oprócz bowiem odpowiedniej jakości otaczającego nas powietrza, ważna jest również jego wilgotność i odpowiednia zawartość jonów korzystnych dla naszego organizmu. Dlatego też  można kupić zarówno nawilżacz, jak i oczyszczacz powietrza. Sam nawilżać ma za zadanie w głównej mierze doprowadzać do sytuacji, w której powietrze, którym oddychamy ma optymalny dla naszego organizmu poziom nawilżenia. Suche powietrze może być bowiem szkodliwe dla naszego organizmu i układu oddechowego. Może nawet być szkodliwe dla naszej cery, dlatego tym bardziej warto zadbać o odpowiedni poziom wilgotności.

Odpowiedni nawilżacz i oczyszczacz powietrza stanowią więc nieodłączną parę, która może w naszym środowisku domowym stworzyć bardzo korzystne warunki dla naszego normalnego funkcjonowania.

Warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia na fakt, iż coraz częściej można zakupić oczyszczacz powietrza z nawilżaczem. Jest to jedno urządzenie, spełniające podwójną funkcję.

Dzięki temu można zaoszczędzić pewne środki na inwestycji, gdyż zakup dwóch, różnych sprzętów, wiąże się z większym wydatkiem. Dlatego przy analizie poszczególnych rozwiązań, zachęcamy również do sprawdzenia, czy dany oczyszczacz powietrza jest z nawilżaczem wbudowanym.

opinie lekarzy i z forum internetowego

oczyszczacz powietrza opinie lekarzy i forumOczyszczacze powietrza to na forum coraz popularniejsze rozwiązanie. Świadczą o tym różne opinie użytkowników oraz opinie lekarzy, jakie ma dany oczyszczacz powietrza. Nie każdy model oczywiście ma przegląd indywidualny, jednakże warto zwrócić uwagę, że coraz częściej opinie lekarzy zalecają kupić oczyszczacz powietrza, zwłaszcza, jeśli w naszym domu mieszka osoba borykająca się z silnymi reakcjami alergicznymi.

Dobry i często wybierany oczyszczacz powietrza, ma również opinie wypracowane przez użytkowników, testujących dane rozwiązanie. Z ich treścią również zalecamy zapoznać się, by rozpoznać funkcjonalność danego, konkretnego modelu. Na forum oczyszczacze powietrza zyskują coraz większą popularność, zwłaszcza wśród mieszkańców miast o stosunkowo wysokim czynniku zanieczyszczenia. Pozwalają one bowiem faktycznie stworzyć swoistego rodzaju bezpieczny i zdrowy mikroklimat w oczyszczanym miejscu.

Gdzie kupic oczyszczacz powietrza? cena na ceneo i allegro

Jaką cenę ma potencjalny oczyszczacz powietrza na ceneo lub allegro? Pytanie te zadajemy, w poszukiwaniu najbardziej optymalnego miejsca nabycia danego rozwiązania.

Na allegro żaden oczyszczacz powietrza nie powinien być w żadnej mierze kupowany. Z tego portalu korzystają najczęściej osoby, które wykorzystują chwilowe zainteresowanie danym sprzętem, chcąc szybko zarobić na sprzedaży konkretnego rozwiązania, na które jest popyt. Częstokroć nie znają się oni na danym sprzęcie i dystrybuują go w sposób nieprawidłowy lub wręcz niezgodny z zaleceniami producenta. Może to doprowadzić do sytuacji, w której zakupimy sprzęt podrobiony, zamiast oryginalnego rozwiązania.

Nawet jeśli trafimy na oryginał, to w wyniku nieodpowiedniej dystrybucji, może on być produktem bez dostępu do serwisu czy też bez gwarancji i dostępu do świadczeń gwarancyjnych. Dlatego zakup na portalu aukcyjnym to niemal zawsze zły pomysł.

oczyszczacz powietrza cena - ceneo - allegroOczyszczacz powietrza na ceneo może mieć korzystną cenę, gdyż zadaniem tego portalu jest sporządzanie zestawień ofert zakupu danego sprzętu głównie w oparciu o te właśnie kryterium. Nie należy jednakże zapominać, że dalej możemy trafić na nieuczciwego dystrybutora, u którego zakupy  związane są z ryzykiem opisywanym powyżej.

Czyni to z omawianego portalu wybór neutralny.

Najlepszym wyborem będzie analiza powyższego rankingu, wybór odpowiedniego rozwiązania i skierowanie się w celu jego zakupu na wskazaną przez ranking stronę. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że trafiliśmy na profesjonalnego dystrybutora, który sprzedaje sprzęt najwyższej jakości. Dlatego też zapraszamy do powyższego zestawienia w celu dokonania wyboru.

oczyszczacz powietrza - dla alergików - dla domu i do mieszkaniaOczyszczacz powietrza dla alergików, do ich domu i mieszkania jest dziś sprzętem niemal obowiązkowym. Pozwala bowiem na stworzenie swoistego rodzaju mikroklimatu w miejscu zamieszkania i stworzenia warunków, które pozwalają na prawdziwy wypoczynek. Dobry oczyszczacz powietrza, nie tylko działa na smog.

  1. Można bowiem bez większego problemu trafić na oczyszczacz powietrza dla alergików, gdzie obok filtru hepa, czyli specjalnego rozwiązania, oczyszczającego powietrze, znajdują się specjalne systemy likwidujące alergeny.
  2. Oznacza to, że w pomieszczeniu, w którym pracuje dany sprzęt, osoba borykajaca się z alergią może przebywać bez większych utrudnień i cieszyć się sporym komfortem.
  3. Z uwagi więc na filtr hepa oraz działanie na smog, oczyszczacz powietrza to obowiązkowy sprzęt do domu i mieszkania, zwłaszcza w miastach, w których stężenie pyłu zawieszonego w powietrzu jest stosunkowo bardzo wysokie.

Kraków ma miejsce, gdzie oczyszczacze powietrza mogą zostać swobodnie zakupione. By sprawdzić, gdzie w Krakowie dostępne są oczyszczacze powietrza, bez większego problemu, wystarczy zapoznać się z rankingiem znajdującym się we wcześniejszej części artykułu i z wymienionymi tam źródłami nabycia.

Najlepsi producenci

oczyszczacze powietrza philips

Marka Philips jest dość powszechnie znana i traktowana jako jeden z najlepszych producentów sprzętu AGD i RTV na rynku, oferując zawsze rozwiązania wysokiej jakości. Biorąc pod uwagę rozwijający się prężnie trend rynkowy, nie powinien dziwić fakt, że producent wszedł również na rynek oczyszczaczy powietrza, oferując … więcej

oczyszczacze powietrza sharp

Oczyszczacz powietrza sharp to zawsze sprzęt, którego jakość zdecydowanie przewyższa standard ogólnie dostępnych na rynku oczyszczaczy. Dzieje się tak z powodu innowacyjnej formuły zwanej Plasmacluster Ion, która to obecna jest tylko w oczyszczaczach marki sharp. Jest to innowacyjna formuła, mająca na celu zwiększenie stężenia pozytywnych … więcej

oczyszczacze powietrza xiaomi

Xiaomi jest marką, która szturmem zdobywa europejskie rynki, oferując praktycznie pełen komplet produktów z zakresu małego i dużego AGD oraz RTV. Nie powinien zatem w żadnym wypadku dziwić fakt, iż w zakresie oczyszczaczy powietrza owa marka postanowiła zdobyć odpowiednią pozycję na rynku. Producent zatem wypuścił cały szereg … więcej

oczyszczacze powietrza electrolux

Oczyszczacz powietrza marki electrolux jest jednym z najlepszych wyborów dostępnych na rynku. Są to oczyszczacze bardzo wysokiej klasy, oferujące szereg ciekawych funkcjonalności. Firma ta jest znana z różnej maści wysokiej klasy sprzętów AGD oraz RTV i nie inaczej sprawa ma się w przypadku oczyszczaczy. Przeciętny oczyszczacz powietrza electrolux  wyposażony jest filtr Allergy Plus, co czyni z tego rodzaju sprzęt rozwiązaniem dedykowanym właśnie dla alergików. Oczywiście powyższy ranking dokładnie wskazuje najlepszy model tej firmy.

oczyszczacze powietrza webber

Przeciętny oczyszczacz powietrza webber jest rozwiązaniem ceniącym sobie ekonomię. Są to jedne z tańszych rozwiązań dostępnych na rynku, co nie niesie za sobą wcale gorszej jakości pracy. Typowy oczyszczacz powietrza webber to również urządzenie, które pracuje na niezwykle niskim poziomie hałasu, co fizycznie przekłada się na bardzo duży komfort korzystania codziennego z tego rodzaju rozwiązania. W połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną nabycia, otrzymujemy sprzęt, który jest jedną z ciekawszych opcji dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza.

oczyszczacze powietrza daikin

Oczyszczacz powietrza daikin  to sprzęt z górnej półki. Nie oznacza to wcale jego wysokiej ceny, gdyż ta waha się w granicach typowych dla tego rodzaju urządzeń dostępnych na rynku. To co wyróżnia oczyszczacz powietrza daikin  od innych tego rodzaju sprzętów to obecność specjalnego systemu, który likwiduje również bardzo wiele szkodliwych wirusów, znajdujących się w powietrzu. Wynika z tego, że jakość powietrza z wykorzystaniem tego sprzętu jest bardzo wysoka. Warto więc rozważyć zakup tego rozwiązania, gdyż oferowana funkcjonalność czyni z tego typu oczyszczaczy bardzo ciekawy wybór.

Oczyszczacz powietrza – dlaczego warto?

Oczyszczacz powietrza – dlaczego warto?

Ostatnio bardzo dużo mówi się o zanieczyszczeniach środowiska, w tym zanieczyszczeniu powietrza. Są to trudne...
ideal ap 80 pro recenzja - review

ideal ap 80 pro – test – opinie – cena – filtry – recenzja

Rynek oczyszczaczy powietrza jest w dzisiejszych czasach bardzo duży. Wynika to z rosnącej potrzeby oczyszczania...
ideal ap 40 pro cena - ceneo - amazon - allegro

ideal ap 40 pro – test – opinie – filtry – recenzja -cena

Ilość oczyszczaczy dostępnych na rynku stale rośnie, zaś każde urządzenie oferuje zupełnie inne podejście do...
Wilgotność względna

Wilgotność powietrza. Wilgotność względna

Oprócz dobrze oczyszczonego powietrza ważne jest również to, jaka jest w nim wilgotność. Wilgotność powietrza...
ideal ap 30 pro cena - ceneo - amazon - allegro

ideal ap 30 pro – cena – test – recenzja – opinie – filtry

Stosowanie oczyszczaczy powietrza to w dzisiejszych czasach konieczność z uwagi na bardzo niską jakość powietrza....
Klasyfikacja HEPA

Rodzaje filtrów w oczyszczaczach powietrza. Klasy filtracji

Filtry jakie możemy znaleźć w oczyszczaczach powietrza są zbudowane z włókna poliestrowo-szklanego. Dzięki nim filtr...
go4fresh comfort  opinie

go4fresh comfort – opinie – test – filtry – recenzja – cena

Przekrój cenowy dostępnych na rynku otwartym oczyszczaczy powietrza nie zawsze jest najlepszym sposobem na ocenę...
Co to jest oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza. Co to jest? Jak działa?

Co to jest oczyszczacz powietrza? Oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które służy do oczyszczania powietrza ze szkodliwych...
sharp kc g40euw instrukcja-filtry

sharp kc g40euw – cena – test – recenzja – opinie – instrukcja

Test Sharp KC g40euw pokazuje, że ten oczyszczacz powietrza zasługuje na naszą ocenę. Posiada on...
Milla Home AP302W test

Milla Home AP302W – instrukcja – opinie – cena – test – recenzja

Oczyszczacz powietrza Milla Home AP302W to bardzo nowoczesne urządzenie do oczyszczania powietrza. Jest to nowość...
LIFAair LA502C opinie

LIFAair LA502C – cena – test – recenzja – opinie – instrukcja

LIFAair LA502C to nowoczesny oczyszczacz powietrza wyprodukowany w Finlandii. Test LIFAair LA502C pokazał, że urządzenie...
winix tower q300s recenzja - review

winix tower q300s – opinie – recenzja – cena – test – filtry

Oczyszczanie powietrza ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia w obecnych czasach. Jakość bowiem powietrza...
winix hr1000 wi fi cena - ceneo - amazon - allegro

winix hr1000 wi fi – test – cena – filtry – opinie – recenzja

Coraz częstszym standardem na rynku jest wyposażenie domu lub mieszkania w oczyszczacz powietrza. To właśnie...
sharp kc g50euw 10 instrukcja - filtr - filtry

sharp kc g50euw 10 – opinie – recenzja – test – cena – filtry

Jeśli choć trochę cenisz sobie swoje zdrowie, to wiesz doskonale, że obecna jakość powietrza w...
lifeair 500 recenzja - review

lifeair 500 – cena – test – recenzja – opinie – filtry

Coraz większy procent ludzi jest świadomych tego, że muszą swoje miejsce zamieszkania i/lub biuro wyposażyć...
blueair blue 411 recenzja - review

blueair blue 411 – opinie – recenzja -cena – test – filtry

Konieczność oczyszczania powietrza wokół siebie jest coraz większa, z uwagi na pogarszającą się cyklicznie jego...
alfda alr550 cena - ceneo - amazon - allegro

alfda alr550 – cena – opinie – recenzja – test -filtry

Moda na urządzenia zwane oczyszczaczami powietrza nie wzięła się znikąd. Wynika ona z cyklicznie pogarszającej...
oczyszczasz powietrza

Na co zwrócić uwagę wybierając oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza przy obecnym stanie zanieczyszczeń jest bardzo ważnym i potrzebnym urządzeniem, zwłaszcza jeśli mieszkamy...
warmtec ap200w instrukcja - filtr - filtry

warmtec ap200w – opinie – recenzja – cena – filtry – test

Szeroko pojęte otoczenie zarówno w miejscu pracy jak i w drodze do i z tego...
sharp kc g40euh cena - ceneo - amazon - allegro

sharp kc g40euh – test – cena – filtry – recenzja – opinie

  Z powietrzem w naszym otoczeniu różnie bywa. Generalnie wszelkie normy i badania dość wyraźnie wskazują...
philips hu5931 10 instrukcja - filtr - filtry

philips hu5931 10 – recenzja – test – opinie – filtry – cena

Żeby prawidłowo zadbać o jakość powietrza w naszym najbliższym otoczeniu, należałoby zastosować kombinację dwóch urządzeń....
metrox me 1522 opinie

metrox me 1522 – opinie – filtry – test – recenzja – cena

Dom to nasze najważniejsze miejsce. Dlatego jeśli wszędzie spotykamy się z silnie zanieczyszczonym powietrzem, warto...
lifaair la352c recenzja - review

lifaair la352c – test – recenzja – cena – filtry – opinie

Jakość powietrza w dzisiejszych czasach pozostawia bardzo wiele do życzenia. Poziom pyłów zawieszonych, kurzu i...
haus & luft hl op 10  test

haus & luft hl op 10 – recenzja – cena – opinie – filtry – test

Przy obecnej jakości powietrza na świecie trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez chociaż chwili oddechu...
Warmtec AP168W Recenzja – review

Warmtec AP168W – test – cena – recenzja – filtry

Obecnie ludziom coraz ciężej się oddycha, coraz częściej są diagnozowane przypadki astmy czy też alergii....
Sharp kc f32euw Instrukcja – filtry – filtr

Sharp kc f32euw – cena – opinie – filtry – test

W ostatnim czasie w Polsce zrobiło się głośno o smogu, który okazał się krajowym problemem....
Klarta Forste recenzja-review

Klarta Forste – recenzja – cena – test – opinie

Klarta Forste to nowoczesny oczyszczacz powietrza, który jest zgodny z normami CE, CEE i ROHS....
Gotie Gna 350 recenzja-review

Gotie Gna 350 – opinie – recenzja – cena – test

W dzisiejszych czasach, kiedy zanieczyszczenie powietrza jest naprawdę duże, a świadomość społeczeństwa na temat tego...
Goclever Cristal Air Pro Recenzja – review

Goclever Cristal Air Pro – recenzja – cena – opinie – filtry – test

W powietrzu, które znajduje się wokół nas, pełno jest przeróżnego rodzaju zanieczyszczeń. Od sierści zwierząt,...
CAMRY CR 7960 cena - Ceneo - Amazon

Camry CR 7960 – opinie – recenzja – cena – filtry – test

Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 to urządzenie bardzo skuteczne w walce o czyste i zdrowe...
sharp kc g60euw test

warmtec ap350w cena – test – filtry – recenzja

Rynek oczyszczaczy powietrza staje się powoli jednym z większych rynków urządzeń w niemal każdym kraju....
sharp kc g60euw cena - ceneo - amazon

sharp kc g60euw – test – filtry – recenzja – opinie

Nawilżenie i oczyszczenie powietrza jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Dlatego też warto rozważyć nabycie...
philips ac1215 10 cena - ceneo - amazon - allegro

philips ac1215 10 – cena – filtry – test – opinie

Jak wiadomo, niezwykle istotne jest odpowiednie nawilżenie powietrza i jego oczyszczenie. Alarmy antysmogowe cyklicznie wskazują...
overmax aeri 2.5  test

overmax aeri 2.5 – test – cena – recenzja – opinie

Nawilżone powietrze jest zdecydowanie przyjemniejszym zjawiskiem, niż nadmiernie suche. Ma to wpływ na nasze drogi...
misty ph16 instrukcja - filtr - filtry

misty ph16 opinie – cena – filtry – recenzja

Głównym mankamentem dzisiejszego powietrza jest jego spore wysuszenie. Choć w krótkim odstępie czasu może nam...
hb ap1080dw  opinie

hb ap1080dw – test – filtry – recenzja – opinie – cena

Konieczność oczyszczania powietrza z wykorzystaniem urządzeń zwanych oczyszczaczami jest coraz powszechniejsza. Wynika to z faktu,...
haus & luft hl op 20 instrukcja - filtr - filtry

haus & luft hl op 20 filtry – recenzja – test – opinie

Nie można nie zgodzić się z faktem, iż powietrze w naszym otoczeniu jest coraz gorsze....
dyson hp00 instrukcja - filtr - filtry

dyson hp00 cena – filtry – recenzja – opinie

W dobie coraz powszechniejszej alergii oraz coraz gorszej jakości powietrza, dobry nawilżacz i oczyszczacz wydaje się...